
Vážení, jak víte, v březnu proběhla konference svazu modelářů a Klubu leteckých modelářů ČR. Výsledkem je nové vedení KLEM.
Kdo byl zvolen a jakou zastává funkci si teď krátce shrneme.
Současně bylo schváleno i navýšení členských poplatků a to jak pro členy, kteří jsou registrovaní v klubu, tak pro ostatní, kteří mají členství bez klubové příslušnosti. Nás samozřejmě zajímá, kolik bude platit člen klubu. Tedy žáci junioři platí 300 Kč a dospělí členové 500 Kč.
Toto samozřejmě zohledníme na podzim, kdy se budou vybírat poplatky na další rok.
Zdraví Jirka Hloušek, náčelník







