Hala BIOS Kladno

V sobotu 12.1.2020 jsme vyzkoušeli, jak se létá s F1N v hale BIOS v Kladně. Hala má rozměry 42 x 27 x 10 metrů. Takže velikostně je to velmi pěkná hala, která by mohla uspokojit každého zájemce o létání v hale.

Hala má poměrně členitý strop, který myslím není příliš ideální pro „gumičkáře“, ale pro létání s házedly je výborná. Moje maličkost v měřených pokusech dosáhla nejlepšího času 43,7 sekund. To je myslím velmi dobrý čas. Jirka junior dosáhl s Wronou časy kolem 35 sekund.

Hala bývá velmi často obsazená po celý den především ve všední dny. Volné časy je možné objednat především v sobotu v podvečer. Neděle bývá opět obsazená. Cena haly pro jednotlivce je 735 Kč, ale je možné získat slevu pro kladenské organizace po podepsání smlouvy. V takovém případě je pak nájem na 1 hodinu ve výši 470 Kč. Domluvili jsme se s náčelníkem kladenského klubu Mílou Modrem, že smlouvu podepíše a pak budeme využívat levnější pronájem.

Co závěrem? Hala je výborná. Začal jsem přemýšlet, kolik by stála soutěž F1N v naší režii – plán na rok 2021. A ještě drobnost, povedlo se mi tam rozbít všechny komposity, takže po dobrém pocitu osobní frustrace.

Zdraví Jirka Hloušek

Zdroj: https://www.ceskyflorbal.cz/