Listopadový úvodník

Vážení kolegové a kamarádi,

máme za sebou měsíc říjen. Odlétali jsme všechna kola 12. ročníku Žehrovského házedla. Poslední kolo bylo nádherné, a to jak z pohledu výkonů, tak z pohledu počasí. Pavel pořídil místo pohárů hrníčky, což byl skvělý nápad. Poháry jsou poněkud nepraktické, i já mám takovou vitrínku slávy, kde mám poháry roztodivných tvarů, které díky své členitosti se nedají ani oprášit. Dle mého to byl skvělý ročník, kdy se k nám přidali další modeláři. Kluci z AMC Blatná, pravidelně již jezdí Nečáskovi a také Zdeněk Vrba s Karlem Caskou. Nesmím zapomenout na kluky Kubešovi a Jirku Šífiho, který je na naší soutěži již legendou.

Co nás čeká. Kdo holduje historikům, může zajet na Panenčák. A to hned dvakrát, 5.11. po schůzi SAMu 95 a pak 11.11. To se budou létat i svazové kategorie. A nesmíme zapomenout na vrchol naší klubové sezóny, výstavu. Modelů stále ještě přibývá, tak to snad všechno do té tělocvičny nacpeme. Dokonce Blatenští nám slíbili další pyloňáky.

Když už jsme u té výstavy, mě ještě zbývají tisky, které doufám zařídím co nejdříve. Panelů mám třicet, a musím na ně vše naaranžovat. Moc času již není. Propagace výstavy již jede. Výstava je prezentovaná na Facebooku Svazu, pak v obou časopisech, jak RC modely, tak RC revue. Dokonce pan redaktor Rumíšek z RC revue slíbil, že dá plakát na jejich Facebook. Já jsem rozeslal pozvánku na spousty modelářů. Plakátek vyvěsím i v Hobby Centru Praha 4.

Tady je Facebook RC Revue

zde Facebook SMČR

Stránky obce Kamenné Žehrovice

A ještě upozornění na RC Manii, které tam umístil Michal Hládek

nesmím zapomenout na klub KHMM, Láďa Kulhavý umístil pozvánku na stránky klubu

V lednu si musím trochu orazit. Proč až v lednu, do té doby neustále něco organizuji a připravuji.  V polovině prosince bychom rádi s Pavlem uspořádali členskou schůzi. Prostě všechno letí jako blázen.

Jen pro informaci, v kalendáři svazu jsou již naše soutěže vložené, takže již všichni vědí, jaké jsou naše termíny soutěží.

Na webu jsou informace o soutěžích do konce roku, začíná halová sezóna a já doufám, že ještě zalétáme nějaký slušný výkon. Tak nám držte palce a kdo chce, přidejte se.

Začnu zpracovávat výkony do svazového žebříčku. Bude tam letos o něco více lidí. Přibyl Tonda Mejtský. Je to zkušený modelář, který na jaře vstoupil do našeho klubu. Ihned se zapojil do létání. To je naprosto skvělé. Z našich kroužkových dětí to vypadá, že alespoň dva budou v žebříčku. Na konci roku uvidíme, jak si celkově stojíme. Žebříček se pak zveřejňuje obvykle v únoru. Jsem na to docela zvědavý po letošní sezóně.

Na webu běží seriál o Radoslavu Čížkovi. Čeká nás druhý díl. Společně opět nahlédneme do tajnější části naší historie.

Tak se všichni mějte pěkně.

Jirka Hloušek