Oficiální výsledky Žehrovského házedla 10. ročník

Jubilejní ročník je za námi. Asi bych jej měl zhodnotit, ale předpokládáme, že Pavel Bačina, který udělal posledně dvě kola, určitě také něco napíše.

Chci říci, že jsme měli štěstí na počasí. Jak 2. a 3. kolo bylo létáno v krásném zářijovém teplém počasí, tak 1. a 4. kolo se vydařilo. Sice ráno byla zima, až to nebylo hezké, ale sluníčko a mírný vítr nám z posledního dvoukola udělal fantastické podmínky pro házedláře. Nesmím zapomenout na příznivce A3 kategorie.

Co se týká účasti, byla celkem slabá, žehrovské děti téměř žádné. Jměnovitě se zúčastnil Štěpán Bačina v mladších žácích a na poslední soutěž se objevil Adam Stůj, což je dobře. Ve starších žácích reprezentoval Jirka Hloušek mladší a na poslední dvoukolo se objevil Honza Hruška, který zalétal skvěle. Tedy oba dva naši starší žáci zalétali skvěle. K nim se přidal Michal Papert z Drozdova a ten oba dva doplnil dalšími skvělými výkony. A to létá s modelem velikosti „Sýkora“.

V juniorech máme pouze jen jednoho bojovníka. Ale tentokrát zalétal výkon přes 400 vteřin. Musím ocenit Jirku „Schifiho“. Jezdí pravidelně a vlakem! K tomu ještě našim mladíkům radí, jak to házet pořádně. Moje maličkost zachraňovala mužskou kategorii. Na Jirku „Schifiho“ jsem neměl, ale alespoň jsem udělal dvě druhá místa 😊.

Jsem rád, že na poslední naší soutěž přijeli i kluci z Mladé Boleslavi. Rozšířili tak závodnické pole, což bylo jen ku prospěchu věci. Ještě zmíním kladenské borce. Trochu jich ubylo ale jsme rádi, že jsou a obsazují kategorii mladších žáků.

Slánský klub se jako již tradičně usídlil v kategorii A3 senioři. Pánové, jsme rádi, že na naše soutěže jezdíte. Kladenský klub dodal do žáků jednoho borce, jmenovitě Ondřeje Šafuse, a ten sice sám, ale po velké snaze si odnesl první cenu. Třeba budou i další.

Takže předkládáme celkové výsledky 10. ročníku, které je možné stáhnout.

Zde jsou výsledky 4. a odloženého 1. kola.

Určitě další fotografie ještě budou!

Děkuji Pavlovi a Veronice Bačinovým za organizaci těchto dvou kol. Díky našim časoměřičům, kteří neúnavně chodí a pomáhají, konkrétně, Petr Parkos, Vláďa Kostečka s Terezkou a Míla Modr.

A vy všichni ostatní, užijte si podzim a za rok naviděnou.

Za celý LMK KŽ team, Jirka Hloušek