RES Roudnice 10.7.2021

O minulém víkendu, tedy v sobotu 10.7.2021 se Bačina RES Team vypravil do Roudnice nad Labem a odlétali další závod RESek. Musím říci, že jsou jediní a například moje dítě se RESkám nevěnuje. Letos ještě neletěl a já také ne. Ale zpět k našim borcům. Závodu se zúčastnil i Gejza Mate, který tuším vyrazil na svůj první závod. Získává zkušenosti a myslím si, že brzy nebude na konci výsledkové listiny.

Měření bylo vzájemné a tudíž všobecně platil Gentleman Agreement. Někdy má člověk pochyby, zda je vše korektní, ale když se dívám na fotografie, vypadá to na velkou pohodu, soustředění na zápolení a korektnost. To tak trochu závidím, když to porovnám s některými závody historiků.

A nyní tedy kdo byl od nás v závodě. Krom zmíněného Gejzy Mateho létal Radek Bačina a Maruška Bačinová. Pavel s Veronikou dělali zabezpečení teamu a samozřejmě nafotili spousty krásných fotek. Ty se dle mého výběru snažím zde uvést.

A jak to celé dopadlo?

Radek Bačina obsadil celkově 8. Místo, Maruška byla celkově 22. a Gejza Mate skončil 25.

Uvádíme celkové výsledky závodu:

Krom celkových výsledků byla vyhlášena juniorská kategorie. Zde Radek obsadil 2. místo. První byl Ivo Kulich, který jde ve šlépějích svého otce a třetí příčku obsadil Jan Kastl.

Ještě odkaz na nádherné fotografie z Roudnice od Pavla a Veroniky Bačinových.

Jirka Hloušek