Přátelé, nečekali jsme to, spíše jsme se klonili k tomu, že Roman zabojuje ve větroních, respektive v Elektro větroních, jak tato kategorie byla nazvaná v programu Mistrovství Evropy, které se koná u nás v Jehnědí.
Jenže Roman zabojoval v elektrorubberech. Lety všech účastníků byly vyrovnané. Ale nakonec se do rozletu dostalo sedm závodníků. Roman dokonce se dvěma modely!! Musel si tedy vybrat, se kterým tento rozlet odlétá. Roman zvolil italskou konstrukci a měl šťastnou ruku.
Jirka Hloušek
Foto:Marek Sobaniec



