Rothenburg Pylon City

Kamil byl o srpnovém víkendu v Rothenburgu. Pozvánku dostal od Andrease Kaisera na poslední letošní soutěž, která se konala 28.-29.8 2021.

Kamil to okomentoval následovně:


No kde začít a nepopsat celou A4 🙂

Strávil jsem perfektní víkend s Romanem Pojerem, Jirkou Kleinem a Samem Andrlíkem. Na soutěži mě mechanikoval Jirka Klein.

Musím říct, že se mě to s ním líbilo !

K výsledkům: byl jsem nakonec poslední 5., ale časy zas o něco lepší ! MEGA (motor) šlapala jak měla, a já se první dva starty nemohl vůbec najít, ale od 3.letu jsem byl naprosto v pohodě a kluci si mě vzali do parády. Naváděl mě Sam a „helfnul“ mě, kudy to pokrátit mezi 2. a 3.pylonem a tak z 15m jsem se dostal na 3-5m za pylony.

Oficiální čas mám 63.99s, a s dvěma CUTY to bylo za 60.85s.! Což mě opravdu potěšilo!!! Opět zkušenost k nezaplacení!

Počasí v pátek „tragické“ byli jsme nahoře jen jednou, ale sobota se nakonec vybrala, takže jsme odlétali 5.kol a poslední 6.kolo zbývalo na neděli !

Jinak nedělní superfinále jsem mechanikoval Samovi (nikdy jsem to ještě nedělal) a on mě poslouchal na slovo a dal všech 10 jedniček (pylon číslo 1) až na můj povel. Bez CUTU jsme tam měli čas 59s.

Jenom první kolo jsem čekal až se rozsvítí (kontrolka na pylonu), ale pak, už jsem to vzal podle sebe a klaplo to a Sam opravdu točil až když jsem dal povel ! Vůbec jsem nechápal, že Mistr světa se spolehne na nějakého Vydru a nedá na svoje instinkty !!! Nakonec z toho bylo 2.místo a já si užil svých 15 minut slávy 🙂

Posílám výsledkovku a několik fotek. Ještě bylo vedle letecké muzeum, a tak jsme tam skočili na návštěvu.

Mějte se krásně a ahoj Kamil Vydra