Školení rozhodčích – Litoměřice 16.23.2024

Zatímco Tonda Mejtský společně s Jirkou Hlouškem juniorem cválali k Děčínu, já a Pavel Bačina společně se Štěpánem jsme cválali směrem k Litoměřicím. Štěpána jsme cestou vysadili u bratrance, a pokračovali na akci. V místním Technickém klubu se konalo školení rozhodčích, které organizoval Jirka Rudolf a lektorem byl Petr Cejnar. Toho asi všichni znáte, byl to dlouholetý předseda Klubu modelářů ČR.

V Litoměřicích jsme se sešli ještě s Michalem Doležalem, který je od podzimu naším členem. A nejen to, byli zde přítomni i členové klubu LMK Kladno. Pepa Kubeš a Michal Kohutič.

Míla Modr, Míra Martiny a Petr Valtera

Celé dopoledne jsme probírali organizaci závodů, pojištění, bezpečnost a další věci, které potřebujeme k tomu, aby naše akce probíhaly bez zádrhelů.

Byla samozřejmě i chvíle, kdy jsme se pustili do diskuzí a předávání zkušeností. Třeba zde je Pavel Bačina s Michalem Doležalem a Tomášem Vydrou z Roudnice. Tomáš živě gestikuloval a tak je na fotce rozmazaný.

Pepík Kubeš ukázal své nejnovější výrobky a modely.

Před druhou hodinou jsme se rozešli a odjeli domů.

Vydařená akce, prohlédli jsme si celý technický klub a inspirovali se, co se týká zkušeností s prací s mládeží. V našem klubu jsou nyní tedy tři vyškolení rozhodčí.

Jirka Hloušek

Foto: Michal Kohutič