Výsledky krajského přeboru mládeže 2022

Vážení, Míla Modr nám poslal výsledky našeho závodního zápolení.

Pokud si mohu dovolit komentář. Podmínky pro soutěžení byly opravdu na hraně. Foukal velice silný vítr a zkušení házedláři fidlátka ani nevybalili a odjeli domů. My jako klub jsme se rozhodli, že se pokusíme splnit limit. Některým našim nadějím se to dokonce povedlo. Takže kdo postoupil byl označen ve výsledkovce červenou barvou.

Abych byl konkrétní, Štěpán Bačina postoupil z místa prvního a Honza Roháč z místa druhého. Tereza Kostečková byla 4. a také postupuje. Vojta Roháč, náš čerstvý člen klubu nalétal 67 vteřin a byl odměněn za poslední místo ve své první soutěži medailí a potvrzuji, byla velká.

Náš Jirka měl velmi smolný den. Dvě házedla mu ulétla a tak nesplnil limit. Upřímně, při hledání házedel kdesi v poli čas ubíhá velmi rychle, a tak jsme neměli šanci vůbec odlétat všech 10 hodů. Radek Bačina nechtěl následovat Jirku a tak soutěž odházel „proforma“ a také nepostoupil. Ono se to opravdu v tom větru nedalo.

Účast na soutěži nebyla nijak závratná, v podstatě jsme prapor podrželi my ze Žehrovic a LMK Vilémov. Tedy klobouk dolů, při dnešních cenách benzínu se rozjet takovou dálku, to opravdu stojí za vyzdvihnutí.

A dost plků a podívejte se jak to dopadlo:

Ještě několik fotografií

V ostatních kategoriích jsme vzhledem k počasí letos nesoutěžili. Tak snad se jednou počasí umoudří.

Mimochodem, ve stejný den a na stejném místě probíhala Liga. té se zúčasnil Kamil Vydra. O tom jak dopadl budu psát, až dostanu výsledky.

Jirka Hloušek