Zářijový úvodník

Vážení kolegové a kamarádi,

měsíc srpen je pryč a s ním i naše největší soutěž RES – KŽ. O soutěži jste si mohli přečíst na našich stránkách. Myslím, že jsme pro klidný běh udělali maximum a naši kolegové, kteří zajišťovali organizaci a časoměření jsou se svým účinkováním spokojení. Chtěl bych tady poděkovat celé rodině Bačinů, Kamilu Vydrovi, Gejzovi Matemu, Vláďovi Kostečkovi, za jejich pomoc. Také Michalu Hládkovi za jeho pomoc a to především z toho důvodu, že není členem klubu. Ještě chci poděkovat Láďovi Buškovi a jeho kolegům za zapůjčení startovacího aparátu. Na stránkách RES.cz si můžete přečíst, jak závod vidí druzí.

A ještě je k tomu jedno video od Ládi Buška.

Vrátím se ještě k MČR historiků. V podstatě organizace „zbyla“ na nás z LMK KŽ (samozřejmě jsme členy i SAM95). Byla to dobrá zkušenost, kterou jsme tímto podnikem získali. Samozřejmě jsme vyšli ze zkušeností předchozích let. Je jen škoda, že páteční počasí bylo takové, jaké bylo. Takže co se pořadatelství týká, děláme to, jak umíme.

Když se podívám na výsledky našich členů na MČR, byly velmi dobré. Tedy jenom mé a Jirkovy juniorovy poněkud pokulhávají. Výsledky jasně ukazují, že se létat v takových podmínkách teprve učíme. Mě osobně to nevadí, žádný učený z nebe nespadl.

Začíná školní rok a s nimi přijdou i děti do kroužků. Otazník visí nad kroužkem v Žehrovické škole.  Budu to v září ještě řešit.

Na druhý zářijový víkend máme naplánovanou soutěž házedel, tedy 3. kolo našeho Žehrovského házedla. Snad nám počasí bude přát a účast bude dobrá. Prosím, kdo může, přijďte měřit.

Tolik pro dnešek.

Přeji pěkné dny a létejte

Jirka Hloušek