Lednový úvodník

Vážení kolegové a kamarádi,

je první leden, Nový rok. Máme po Silvestrovském závodě, byl to poslední závod v roce 2022. Jak to zde vypadalo uvedu v samostatném článku. Jsem rád, že jsme rok 2022 uzavřeli. Tedy ne tak docela. Musíme uzavřít účetnictví, což je úkol především na Pavla Bačinu. Je svědomitý a pečlivý, což je dobře.

Pracoval jsem na Badatelně, doplnil spousty plánů a další fotky. Ale detaily si nechám na samostaný článek. Ještě to není hotové. Jak jste jistě zaznamenali, udělal jsem nový kalendář soutěží, je ve formě, kdy se v něm bude lépe vyhledávat. Současně jsem do stejného menu doplnil stránku s informacemi o 11. ročníku žehrovského házedla.

Svaz otevřel nový elektronický systém pro evidenci členů. Přístup má vždy předseda klubu. Doteď evidenci členů a platby příspěvků dělal Pavel, nyní to alespoň v té konečné fázi přechází na mou osobu. Detaily přinesu později v samostatném článku.

Co nás čeká v lednu? Když se podíváte do kalendáře, zjistíte, že jsou to halové závody. Jeden je ve Varnsdorfu a druhý v Ostrově. Do Ostrova já osobně jezdím rád, ale to jsem již psal v listopadovém článku. Ve stejnou dobu se koná v Litoměřicích kurz řezání vrtulí. Možná tam někdo z vás zajede. Pozvánku s detaily uveřejníme 6. ledna.

Tento měsíc nás na webu čekají články, které jsem sepsal ještě v minulém roce. Dokončuji konečně seriál o Admirálech. Snad to bude pro vás zajímavá informace. Současně uveřejním reportáž ze Silvestra, kterou jsem zmiňoval na začátku.

Druhý týden v lednu již bude modelářský kroužek ve škole. Doufám, že nebudou všichni nemocní. Před závěrem roku se to virózami jen hemžilo, dokonce moje rodina byla ve stavu nemocném. Já jsem ale vydržel. Nedokážu si představit, kdybych byl nemocný, kdo by pořádal soutěž v Doksích.

Vážení, doufám, že nadcházející sezóna bude pro vás úspěšná, bude zábavná a nebudou vás trápit zdravotní a technické potíže. Že si budete létání užívat i když nebudete pravidelně soutěžit.

Mějte se krásně

Jirka Hloušek