Máme samolepky!

Vážení členové a kamarádi,

myslel jsem si, že už nebudu do konce roku dávat příspěvek na náš web a zachovám klid zbraní. Opak je pravdou.

Nechali jsme udělat 300 kusů samolepek s QR kódem. Nyní jsem je vyzvedl a jsou k dispozici. Samolepky mají velkost 2,5 X 2,5 cm a tudíž odpovídají velikosti „velké licence“. Protože na modelu má být číslo nebo QR kód umístěn před svazovou licencí na viditelném místě, udělali jsme tuto velikost. Cena za jednu nálepku je 3,50 Kč.

V případě zájmu o samolepky, ideální postup je takový, že pošlete peníze na náš klubový účet v částce počtu samolepek. Do poznámky k platbě uvedete jméno a počet. Nebo mi počet pošlete e-mailem nebo zavoláte. Domluvíme se na předání. Část nálepek bude mít i Pavel Bačina, až se potkáme a předáme si je.

Mustr QR kódu bude dostupný na našich stránkách, takže si pak můžete samolepky přidělávat dle potřeby. Pokud se po samolepkách zapráší, a bude další poptávka, necháme je dodělat hromadně.

Svaz nám společně se známkami pošle jejich univerzální, ty mají velikost 1,5 X 1,5 cm. Kdy to bude, netušíme a ani netušíme kolik jich bude.

Standardně informaci o označování modelů naleznete na našem webu zde

Ještě k samolepkám, mají uprostřed malý znak našeho klubu, aby nebyly zaměnitelné se samolepkami SAM95. Viz tento odkaz.

Jirka Hloušek