Minulý rok v žebříčcích svazu

Ten kdo chodí pravidelně létat a soutěžit, se rád poměří s konkurencí. Před koncem roku výkony sebereme, vybereme ty nejlepší a pak je pošleme svazovým trenérům. Ti z nich vytvoří přehledy, které se zveřejňují na stránkách KLEM. Na počtu modelářů a klubů zapsaných v přehledech je jasné, že spousta klubů žádné informace neposílá. Pokud se podíváte do minulých let, trend je jasný.

Protože se pilně účastníme jen soutěží volných modelů, pak je jasné, že v jiných žebříčcích se momentálně nevyskytujeme. (Myšleno RC a makety).

Ve volných modelech nyní pravidelně obsazujeme kategorie házedel a halových házedel, tedy F1N a v gumácích F1G.

A nyní jak to vypadá:

F1G – doména Radka Bačiny, který se začal zúčastňovat Českého poháru a Terezínské ligy.

Házedla – v házedlech v minulém roce scházel rodinný tandem Zdeněk Slavík starší a mladší. Prapor LMK KŽ v seniorech držela Bára Zábranská a my s Jirkou Hruškou jsme paběrkovali na chvostu. Ve starších žácích nejlépe dopadl Honza Hruška, který odvedl velmi dobrý výkon hodný seniorů 489 vteřin, pak Radek Bačina. V mladších žácích jsme měli čtyři pravidelná zastoupení, Jirka Hloušek, Tereza Kostečková, Jan Roháč a Štěpán Bačina.

Halová házedla F1N, pravidelně se soutěží účastní rodinný tandem Hloušek mladší a Hloušek starší. Vyhodnocení je naprosto spravedlivé, protože si svazový trenér pan Vosejpka eviduje všechny soutěže. Je jasné, že u venkovních házedel to udělat nelze, tam je soutěží jak naseto.

Přítelé a kolegové, věřím, že v tomto roce naše výkony porostou, přeji hodně úspěchů a zábavy v zápolení.

Což mi připomíná, že evidenci výkonů za rok 2020 budu určitě vést já. Tedy, pokud jste se zúčastnili nějakých závodů a dostali jste výsledkovou listinu, nebo byla zveřejněna oficiální výsledková listina na příslušných stránkách, pak mi jí prosím pošlete. Já budu vaše výkony evidovat, ideálně průběžně.

Jirka Hloušek