Prosincový úvodník

Vážení kolegové a kamarádi,

měsíc listopad uběhl strašně rychle. Neustále bylo co dělat. Je prosinec a my jdeme do finále tohoto roku. Samotné ohlédnutí za tímto rokem učiním na členské schůzi. Tu bych chtěl naplánovat na termín 16.12.2023. Místo upřesním, ale s největší pravděpodobností to bude na Obecním úřadě v Kamenných Žehrovicích. Ještě nebyl čas to přesně dohodnout, to bych se uštval.

Na stránky našeho klubu jsem umístil rekapitulaci naší výstavy, naší největší akce pro veřejnost za poslední dva roky. Co bude dál, netuším. Důvodem je moje znechucení z minimální účasti místních občanů, kteří se nevěnují modelářství. Dál to již nebudu rozebírat.

Co nás v prosinci čeká, již zmiňovaná členská schůze. Kdo létá v hale, mlže jet 3.12. do Dubí a 9.12. Děčína. Do Děčína přijede i Mariusz Wrona, výrobce populárních stavebnic. Přiveze mi tři P30, nové Mariuszovy stavebnice pro začátečníky. Současně si zalétáme zase pod vysokým stropem. 30.12. pak pořádáme v Doksích poslední soutěž roku, Modelářský Silvestr. Navýšili nám platbu na pronájem haly. Uvidíme, jak to bude peněžně vycházet a dle toho budeme muset zvýšit startovné. Loni bylo 100Kč.

Co ještě musím zařídit je nahlášení výkonů do republikového žebříčku. Budu se tomu věnovat na výroční schůzi a také v samostatném článku. Letos budeme mít v žebříčku více členů než kdy jindy. To mě těší.

Poslední věc, co se musí do konce roku udělat je výběr členských příspěvků. Náš klub bude vybírat standardních 200 Kč za dospělého a 100 Kč za žáky a juniory do 18 let. Výběr provedeme na schůzi a nebo již teď můžete platbu provádět na náš účet. Ten naleznete na tomto odkazu.

To je pro dnešek vše.

Mějte se krásně, těším se na setkání s vámi

Jirka Hloušek náčelník