Prosincový úvodník

Ahoj všichni!

Měsíc listopad uplynul jako voda a upřímně, i když zdánlivě to vypadalo, že nic neděláme, opak je pravdou. S Pavlem jsme byli pilnější než pilník a podařilo se nám doplnit veškeré povinné údaje pro registraci na ÚCL. Současně jsme zkontrolovali příchozí platby, zda jste zaplatili poplatky svazu. No prostě jsme se věnovali administrativě.

V prosinci odešleme Evidenční kartu klubu na svaz a moje maličkost odešle trenérům naše výkony. Uvidíme, jak žebříček bude vypadat, ten loňský byl velmi chudý, byl vidět značný pokles zájmu o srovnání výkonů s jinými kluby. O žebříčku RES jsem se již rozplýval v nedávném článku na webu, o zbytku výkonů jsem referoval na webu také. Takže je možné si je přečíst, pokud jste je ještě nečetli.

Na poslední chvíli jsme dostali výzvu od obce, napsat článek do místního Zpravodaje. Měl jsem na to jeden den, tak jsem rychle naškrábal článeček, kde jsem vytěžil informace o našich výkonech. Nebojte se, neuvádím nudná čísla, jen to celé hodnotím. Je to zase trochu něco jiného než neustále psát o tom, jak jsme kde co vyhráli. Doplnil jsme to fotografiemi a konstatoval, že kvalita fotografií je velmi služná a neustále se nám to daří vylepšovat.

Došlo k rozvolnění vládních opatření a v kladenském Labyrintu se příští pondělí, tedy 7.12.2020 otevře náš kroužek. Takže v Kladně startujeme.

Co se týká sportovních akcí v halách. Zatím to na závodění není, akce se může zúčastnit maximálně 10 lidí, a to nemá cenu pořádat závody. Pronájem haly se nevyplatí finančně. Takže ještě budeme chvilku čekat, než oznámíme, že skládáme zbraně.

Na našem webu pracuji na seznamu konstrukcí našeho klubu a to v období 1961 – 2000. Je tam spousta zajímavých konstrukcí. Ale k tomu napíši samostatný článek. Beru to jako příspěvek k výročí Radoslava Čížka.

Zatím nejsme schopní uspořádat výroční schůzi. Musíme počkat na další rozvolnění opatření. Je to takové nezvyklé a přiznám se, jsem už z toho trochu nervozní. Ale nedá se nic dělat, než čekat.

Dnešní úvodník končím. Přeji vám krásné dny, krásné počasí na poletování, krásné hodiny u stavby modelů.

Jirka Hloušek