Soutěže 2022

Soutěže 2021

Přehled soutěží byl vytvořen na základě dostupných podkladů dle Kalendáře soutěží a akcí 2022 Klubu leteckých modelářů České republiky. Změny jsou vyhrazeny. Soutěžícím je doporučeno před zahájením soutěže se informovat u pořadatele soutěže a vyžádat si propozice.

Číslo soutěžeKategorieDatumPořádajícíNázev soutěže
119H,V2022-01-16LMK Praha 4Pražská liga H a V 1. kolo
130F1N2022-01-29MK OstrovLázeňská 2022 - jarní
135H,V2022-01-30LMK Praha 4Pražská lga H a V 2. kolo
143H,P30,V2022-02-06LMK KladnoVeřejná soutěž
147F1G,F1H,F1J12. - 13. 2. 2022LMK Nová PakaČeský pohár
148F1H,F1G,F1J2022-02-12LMK KopidlnoČeský pohár
149F1N,A62022-02-12LMK VarnsdorfVarnsdorfská hala
152H,V2022-02-13LMK Praha 4Pražská liga H a V 3.kolo
165F1H,F1G,F1J,A32022-02-26LMK ChoceňČeský pohár, HEC, GEC - Pohár města Chocně
166F1N,A62022-02-26LMK VilémovHalový ŽUCH 2022
172H,V2022-02-27LMK Praha 4Pražská liga H a V 4. kolo
170F1H,F1G,F1J,A32022-02-27LMK ChoceňČeský pohár, HEC, GEC - Bóďa cup
82F3L1. - 3. 6. 2022MK Heřmanův MěstecRES Celorepublikové soustředění talentované mládeže
51F1A,F1G,A3,H,P302022-03-12LMK KladnoKPM Středočeského kraje
183A3,P30,H,V,F1S2022-03-12LMK KladnoLiga Panenský Týnec - 1.kolo
816Historické volné modely do r. 19602022-03-12LMK Kladno
193H,V2022-03-13LMK Praha 4Veřejná soutěž a vyhlášení ligy výsledků Pražské ligy
187A3,P30,CO2,H,V,F1S2022-03-13LMK KladnoLiga Panenský Týnec - 2.kolo
192H,A32022-03-13LMK Kamenné Žehrovice1. kolo žehrovského házedla, 11. ročník
190F1N2022-03-13MK SokolovJarní Halovka
817Historické volné modely do r. 19602022-03-13LMK Kladno
196F1H,F1G,F1J2022-03-19LMK Sezimovo ÚstíČeský pohár
818ARC A22022-03-19 LMK Kladno1.kolo Sluka Cup
200F1H,F1G,F1J2022-03-20LMK Sezimovo ÚstíČeský pohár
820Memoriál Franty Švarce - volné historické modely do r. 19602022-03-20LMK Kladno
205F1H,F1G,F1J2022-03-26LMK ProstějovČeský pohár
209H,A32022-03-27LMK Kamenné Žehrovice2. kolo žehrovského házedla, 11. ročník
212F1H,F1G,F1J2022-04-02LMK ProstějovČeský pohár
468F3L2022-04-09LMK Králův Dvůr1. RES - KD - 2022
827ARC A22022-04-10LMK Kladno2.kolo Sluka Cup
220F1N2022-04-23MK DubíO Dubský porcelán
831Electrorubber2022-04-23LMK Kamenné ŽehroviceMemoriál Fr. Dvořáka
225F1H,F1G,F1J2022-04-30LMK ZlínČeský pohár
479F3L2022-04-30MK Heřmanův MěstecMČR RES Podhořany 2022
227F1H,F1G,F1J2022-05-01LMK ZlínČeský pohár
229F1N,P3,A62022-05-07LMK LitoměřiceLitoměřický Kalich
482F3L2022-05-07LMK Havlíčkův BrodHavlîčkobrodská RES jaro
849ARC, ARC-A2, Retro2022-05-21LMK Kamenné ŽehroviceMemoriál Radoslava Čížka
406F3D,F3T,F3E2022-05-28MK OstrovOstrovský pohár
409F3E2022-05-29LMK Carlsbad Karlovy VaryKarlovarský Pohár
497F3L2022-06-04MK Heřmanův Městec2. Euro Tour RES
855ARC,ARC-A2,Retro2022-06-04MK LipenceLipenecké historické větroně
5F3D,F3T,F3E10. - 12. 6. 2022Mamba Model Club Bohuňovice45. GRAND PRIX CR
25F3D,F3E,F3T10. - 12. 6. 2022Mamba klub BohuňoviceMČR
500F3L2022-06-11LMK HolýšovMemoriál Jiřího Fatky
241F1N2022-07-16LMK Kamenné ŽehroviceLetní Černošická hala
MČR Historici19-24.6.2.022SAM78MČR historických RC modelů
239F1G,F1H,F1J25. - 26. 6. 2022MK ÚšavaČeský pohár
29F1N,P3,A616. - 17. 7. 2022MK ČernošiceMČR
874I.kolo liga důchodců a jejich přátel2022-07-16MK Mělník
878II.kolo liga důchodců a jejich přátel2022-07-30MK Mělník
88F3L,VOSA8. - 12. 8. 2022LMK HolýšovRES, VOSA, Soustředění talentované mládeže
88F3L,VOSA8. - 12. 8. 2022LMK HolýšovRES, VOSA, Soustředění talentované mládeže
521F3L2022-08-13LMK Holýšov3. juniorské RESky
522F3L2022-08-13Roudnice n/LPrázdninová RESka
884III. kolo liga důchodců a jejich přátel2022-08-13MK Mělník
526F3L2022-08-20LMK Kamenné ŽehroviceRES-KŽ
34F1G,F1H,F1J2022-08-27LMK ChoceňMČR
35H,A3,P302022-08-28Juniorklub Ústí n/OMČR
890A, B, C do r. 19602022-09-04LMK KladnoHistorické volné modely
895Lánský historik2022-09-10LMK Kamenné Žehrovice
252H2022-09-11LMK Kamenné Žehrovice3. kolo žehrovského házedla, 11. ročník
539F3L2022-09-11RCMK NeratoviceNeraRES 2021
898ARC A22022-09-11LMK Kladno3.kolo Sluka Cup
43H,A3,P30,F1H,F1G2022-09-17MK AKMTMČR mládeže
902Podzimní Lipenecký historik2022-09-17MK Lipence
546F3L2022-09-24Roudnice n/LPodzimní RESka
254F1H,F1J,F1G,A3,P302022-09-25LMK Lomnice n/PČeský Pohár
549F3L2022-10-01LMK Holýšov45. ročník Štít vítězství
263P30,H,V2022-10-02LMK KladnoPohár města Kladna v házedlech + P30 a V
552F3L2022-10-08LMK ChotěbořChotěbořská RESka
915ARC,ARC-A2,RCV Retro2022-10-08MK LipencePodzimní Lipenecké historické větroně
275H2022-10-09LMK Kamenné Žehrovice4. kolo žehrovského házedla, 11 ročník
921ARC A22022-10-09LMK Kladno4.kolo Sluka Cup
925ARC,ARC A2,Retro ,ALOT,BRC-E-W2022-10-16LMK KladnoVětroně ARC, ARC A2, Retro , ALOT, BRC-E-W
281A3,P30,CO2,H,V,F1S2022-10-22LMK KladnoLiga Panenský Týnec - 3.kolo
284A3,P30,CO2,H,V,F1S2022-10-23LMK KladnoLiga Panenský Týnec - 4.kolo
418F3D,F3E,F3T9. - 11. 9. 2022AMC Blatná"GP Mělníka a Memoriál Ondřeje ""Dago"" Havelky"
295F1A,F1B,F1C,F1G,F1H,F1J2022-11-12LMK KladnoLiga Panenský Týnec - vyhodnocení
298F1N2022-11-19MK OstrovLázeňská 2022 - podzimní
306F1N2022-12-03MK DubíMikukášská
308F1N,A62022-12-17LMK VilémovPředvánoční polétání
309F1N2022-12-18MK SokolovVánoční Hala
310F1N2022-12-31LMK Kamenné ŽehroviceModelářský Silvestr