Soutěže 2023

Přehled soutěží byl vytvořen na základě dostupných podkladů dle Kalendáře soutěží a akcí 2023 Klubu leteckých modelářů České republiky. Změny jsou vyhrazeny. Soutěžícím je doporučeno před zahájením soutěže se informovat u pořadatele soutěže a vyžádat si propozice.

SoutěžKategorieODDoPořadatelNázevKde
117F1N,A614.01. LMK VarnsdorfVarnsdorfská hala 3. ročníkSportovní hala Varnsdorf
134F1N28.01. MK OstrovLázeňská 2023 - jarníSportovní hala TJ Ostrov
167H,P30,V19.02. LMK KladnoVeřejná soutěžKladno- Velká Dobrá
169F1N,A625.02. LMK VilémovHalový ŽUCH 2023Sportovní hala Vilémov
51F1G,F1H,A3,H,P3011.03. LMK KladnoKrajský přebor mládeže Středočeský krajPanenský Týnec
184A3,P30,H,V,F1S11.03. LMK KladnoLiga Panenský Týnec - 1. koloPanenský Týnec
810A, B, C11.03. LMK KladnoHistorické volné modely do r. 1960 - 1. koloPanenský Týnec
811ARC, ARC-A2, Retro11.03. LMK Kladno1. koloPanenský Týnec
188A3,P30,H,V,F1S12.03. LMK KladnoLiga Panenský Týnec - 2.koloPanenský Týnec
812A, B, C12.03. LMK KladnoHistorické volné modely - 2. koloPanenský Týnec
813ARC, ARC-A2, Retro12.03. LMK Kladno2. koloPanenský Týnec
196F1N18.03. MK SokolovJarní HalovkaTělocvična Věznice Kynšperk
814A, B, C19.03. LMK KladnoHistorické volné modely do r. 1960Kladno - Velká Dobrá
460F3L25.03. LMK ChotěbořF3L Železné hory junioři Chotěboř 2AK letiště Chotěboř-Počátky
461F3L25.03. MK Heřmanův MěstecF3L Železné Hory junioři 1letiště Podhořany
207H,A326.03. LMK Kamenné Žehrovice1. kolo Žehrovské házedloVelká Dobrá
211F1N,A6,P301.04. LMK DěčínJosefovské létáníTenisová hala Děčín
465F3L01.04. MK Králův DvůrAprílová F3L-kamodel. plocha Hostomice pod Brdy
817ARC-A2, Sluka02.04. LMK KladnoSluka Cup + ARC-A2 - 1. kololetiště Lány
214F1N09.04. MK DubíO Dubský porcelámSportovní hala Na Rudolfce
818Historické RC kategorie15.04. MK LipenceMemoriál Jaroslava Macháčka /Nostalgie 60/MK Lipence
473F3L15.04. LMK ChotěbořF3L Železné hory junioři ChotěbořAK letiště Chotěboř-Počátky
474F3L15.04. MK Heřmanův MěstecF3L Železné hory junioři 3letiště Podhořany
220H,A316.04. LMK Kamenné Žehrovice2. kolo Žehrovské házedloVelká Dobrá
829ARC-A2, Sluka23.04. LMK KladnoSluka Cup + ARC-A2 - 2. kololetiště Lány
480F3L29.04. LMK Havlíčkův BrodHavlíčkobrodská RES 1AK Havlíčkův Brod
229F1N,P3,A606.05. MK LitoměřiceLitoměřický KalichKalich aréna Litoměřice
402F3D,F3E,F3T06.05. 07.05. LMK Kamenné ŽehroviceSpring KŽ pylons 2023letiště Panenský Týnec
836Elektrorubber06.05. LMK Kamenné ŽehroviceMemoriál Františka Dvořáka - ElectrorubberMalé modelářské letiště u Velké Dobré
21F3L06.05. MK Heřmanův MěstecMČR s+jletiště Podhořany
485F3L06.05. MK Heřmanův MěstecMČR F3L s+jletiště Podhořany
490F3L13.05. LMK RoudnicePodřipské F3L JaroLKRO Roudnice nad Labem
495F3L21.05. RC klub Roudnice n.L.Roudnice nad Labem
406F3D,F3T,F3E27.05. MK OstrovOstrovský pohárletiště Hory (LKHORY) u K. Varů
847ARC, ARC - A 2, Retro, ALOT, BRC - E - W27.05. LMK KladnoHistorické modely 1. koloPanenský Týnec
408F3D,F3T,F3E28.05. LMK Carlsbad Karlovy VaryKarlovarský pohárletiště Hory (LKHORY) u K. Varů
82F3L31.05. 02.06. MK Heřmanův MěstecSoustředění talentované mládeže F3Lletiště Podhořany
23F1N,A6,P303.06. 04.06. LMK DěčínMČRTenisová hala Děčín
8F3L03.06. 04.06. MK Heřmanův MěstecEurotour F3L Podhorany, CIAM Open International EventPodhořany u Ronova
501F3L03.06. 04.06. MK Heřmanův Městec3. Eurotour F3Lletiště Podhořany
504F3L10.06. LMK HolýšovMemoriál Jiřího FatkyAK Staňkov
505F3L10.06. LMK RoudnicePodřipské F3L LétoLKRO Roudnice nad Labem
856ARC, ARC-A2, Retro17.06. LMK Kamenné ŽehroviceMemoriál Radoslava Čížka - SAM95letiště Aeroklubu Raná u Loun
509F3L18.06. LMK LitovelLitovelské RESkyLitovel
513F3L24.06. MK VsetínValachyRESJanová
244F1N15.07. MK Černošiceprázdninová halaČernošice - Zimní stadion
245F1N15.07. LMK Kamenné ŽehroviceLetní černošická hala KŽZimní stadion Černošice
521F3L15.07. MK SokolovNabití Katody Sokolov IIIletiště LMK Lomnice
522F3L16.07. MK Sokolov3. Ročník Memoriálu Karla Ječmenaletiště LMK Lomnice
523F3L23.07. LMK HolýšovCelostátní soutěž F3L pro žáky a junioryAK Staňkov
525F3L29.07. LMK StrakoniceStrakonická reska memoriál Míry DubaStrakonice let. Lipky
528F3L12.08. LMK RoudnicePodřipské F3L Léto IILKRO Roudnice nad Labem
876Historické RC kategorie17.08. 20.08. LMK Kamenné ŽehroviceMČR historických RC modelů - SAM95letiště Aeroklubu Raná u Loun
531F3L26.08. LMK Kamenné ŽehroviceRES-KŽmodelářské letiště Jelenice
532F3L02.09. LMK Havlíčkův BrodHavlíčkobrodská RES 2 (malé mistroství)AK Havlíčkův Brod
879ARC-A2, Sluka03.09. LMK KladnoSluka Cup + ARC-A2 - 3. kololetiště Lány
533F3L03.09. RC klub Roudnice n.L.Roudnice nad Labem
35F3D,F3E,F3T09.09. 10.09. LMK Kamenné ŽehroviceMČRletiště Mělník
539F3L10.09. RC MK NeratoviceNeratovické nedělní RESy 2023Jelenice u Mělníka
542F3L16.09. LMK StrakoniceStrakonická reskaStrakonice let. Lipky
255H,A317.09. LMK Kamenné Žehrovice3. kolo Žehrovské házedloVelká Dobrá
892ARC-A2, Sluka24.09. LMK KladnoSluka Cup + ARC-A2 - 4. kololetiště Lány
264H,P30,V01.10. LMK KladnoPohár města Kladna v házedlechKladno - Velká Dobrá
558F3L07.10. LMK Chotěboř"Chotěbořské ""Lko"""AK letiště Chotěboř-Počátky
275H,A308.10. LMK Kamenné Žehrovice4. kolo Žehrovské házedloVelká Dobrá
909ARC, ARC - A2, Retro, ALOT, BRC-E-W14.10. LMK KladnoHistorické modely 2. koloPanenský Týnec
279A3,P30,H,V,F1S21.10. LMK KladnoLiga Panenský Týnec - 3.koloPanenský Týnec
913ARC, ARC-A2, Retro21.10. LMK KladnoARC, ARC-A2, Retro - 3. koloPanenský Týnec
914A, B, C21.10. LMK KladnoHistorické volné modely do r.1960 - 3. koloPanenský Týnec
281A3,P30,H,V,F1S22.10. LMK KladnoLiga Panenský Týnec - 4.koloPanenský Týnec
915ARC, ARC-A2, Retro22.10. LMK KladnoARC, ARC-A2, Retro - 4. koloPanenský Týnec
917A, B, C22.10. LMK KladnoHistorické volné modely do r. 1960 - 4.koloPanenský Týnec
292A3,P30,H,V,F1S11.11. LMK KladnoLiga Panenský Týnec - vyhodnoceníPanenský Týnec
920Historické volné modely11.11. LMK KladnoHistorické volné modely do r. 1960 - vyhodnoceníPanenský Týnec
921ARC, ARC-A2, Retro11.11. LMK KladnoARC, ARC-A2, Retro - 5. koloPanenský Týnec
305F1N03.12. MK DubíMikulášskáSportovní hala Na Rudolfce
307F1N,A6,P309.12. LMK DěčínVánoční Rampouch 2023Tenisová hala Děčín
309F1N,A616.12. LMK VilémovPředvánoční polétánísportovní hala Vilémov
311F1N23.12. MK SokolovVánoční HalaTělocvična Věznice Kynšperk
312F1N30.12. LMK Kamenné ŽehroviceModelářský SilvestrSportovní hala Doksy u Kladna