Stále se něco děje

Když jsme se rozhodoval, že napíšu tento článek, přemýšlel jsem, jak jej nazvat. Napadalo mě „Zápisníček klubu“, „Co dělá výbor“ a jiné hrůzy.

Ale ono se opravdu neustále něco děje. Tak první věc, na které se začalo pracovat byl klubový WEB. Naše vizitka. Pak jsme poslali naše těžce vydobyté výkony na svaz a také registrační kartu se seznamem členů. Pak jsme navštívili paní starostku a promluvili o činnosti klubu. Po tom, co jsme rozběhli WEB jsem ještě napsal na svaz, aby nás zařadil do seznamu klubů na jejich stránkách.

A už jsme byli také na závodech. Nejprve náš rodinný tandem Hloušek st. a Hloušek ml. odjel hned po Novém roce do Plzně, abychom se zúčastnili halové soutěže v kategorii F1N. Byli jsme šikovní a obsadili 3. respektive 1. místo.

Pak jsme objevovali halu BIOS v Kladně a nakonec s Jirkou Hruškou jsme „odfrčeli“ do Ostrova na Lázeňskou jarní – opět F1N, která se konala tuto sobotu 1.2.2020. Naše ratolesti podlehly nějakému ošklivému viru a tak musely zůstat doma. (Válení v posteli na druhou stranu není občas vůbec špatné). V závodech jsme celkem zabojovali, moje maličkost obsadila 4. místo a Jirka Hruška 6.

Jirka přemýšlí o taktice boje – zdroj MK 02 Ostrov

Jirkovi Hruškovi jsem předal seznam zájemců o povolenky pro přístup na letiště Velká Dobrá. Až budou povolenky předány do klubu, domluvíme se na vyzvednutí. Připravte si 200 kč.

Objednal jsem stavebnice A3 Limit pro naše kroužky. Doufám, že brzo dorazí a bude možné je stavět v našich kroužcích. Pořádáme soutěž A3 kategorie právě pro naše mládežníky, takže bude materiál pro stavbu. Když jsem se zastavil v Žehrovickém kroužku, tak děti intenzivně na A-trojkách pracovaly. Což je skvělé.

Právě jsem se vrátil z pošty a mám v ruce svazové známky. Tyto bude možné nalepit do našich průkazek. Pokud vám došlo už místo v průkazu, tak mne kontaktujte, já vám udělám novou a rovnou do nich známky nalepím.

První příležitost k předání bude kladenská soutěž 9.2.2020 na letišti Velká Dobrá. Vedoucím kroužků tam známky pro děti předám.

Máme dva tištěné kalendáře soutěží. Buď je předám vedoucím kroužků, anebo, kdo nemiluje informace na internetu, si je může odebrat.

Ještě bych chtěl poprosit majitele Samby a dalších dvoumetrových strojů. V neděli 9.2.2020 bychom udělali společné focení. Doufám, že světelné podmínky budou dobré. Pokud ne, každý se vyfotí někde sám, třeba na zahradě. Připravím z toho nějakou zprávu pro svaz.

V neděli se těší na setkání Jirka Hloušek