Únorový úvodník

Vážení kolegové, kamarádi,

leden je za námi a v podstatě kromě stavby se uskutečnilo pouze kolo korespondenční soutěže SAM95. Několik se nás sešlo druhý týden v lednu a na sněhu jsme si krásně zalétali.

Stavíme krásné nové stroje, a to je tak vše co se může v klubu dít. No, je toho trochu více. Navštívil jsem paní starostku v Kamenných Žehrovicích a bavili se o tom co se bude dít v letošním roce. Dohodli jsme se na pořádání výstavy ke sto letům narození Radoslava Čížka. Nakonec z diskuze vyšlo, že termín bude v říjnu a výstava by měla trvat přibližně tři dny. Tedy odpoledne pátek, celou sobotu a neděle do odpoledne. Termín jsme stanovili na 22-23-24. října. Paní starostka nám zajistí prostory v Dělnickém domě v Žehrovicích. K tomu musíme připravit plakáty, obec je pak zveřejní na svých plochách a v časopise Zpravodaj.

Dostali jsme od svazu známky a dva kalendáře soutěží. Přišlo to teprve na druhý pokus, protože tady u mne se pošta rozhodla, že nebude doručovat dopisy ani časopisy, prostě nic. Na Kladně to není o nic lepší, ale tam alespoň dva ještě fungující poštovní doručovatelé jednou za nějakou dobu obrazí celé Kladno. Takže známky přišly.

Pokud někdo touží po kalendáři soutěží ve fyzické formě, tak mi napište.

Co jsem vám ještě nenapsal je, že máme tři nové členy, kteří se k nám přihlásili během podzimu a začátkem roku. Doufám, že se s nimi potkáme brzo na letišti. Vše jsme řešili po mailech a telefonem, nikoliv osobně. Takže doufám v setkání 😊

V únoru měly být další soutěže v hale. Nebudou, situace tomu nenasvědčuje. Stejně to vypadá s tradiční únorovou soutěží kolegů z Kladenského klubu a pohárovými soutěžemi s gumáky. Takže nás opět čeká korespondenční soutěž SAM95. Doufám, že bude vycházet počasí, protože únor je krátký.

Od Vládi Kostečky mám zprávu, že Marek Dovháňuk má novou RESku. Musím ale především poděkovat Vláďovi, který se stavbou velmi výrazně pomohl. Takže je to nyní o počasí a příležitosti stroj rozletět.

Povolenky pro přístup na letiště u Velké Dobré. Tedy naše stěžejní plocha. Rozeslal jsem e-maily a vyvěsil informaci na web. Více pro to udělat neumím. Myslím si, že termín je také jasný. Prosím, posílejte platby do daného termínu.

Poslední věc – víte, že náš web jede už rok? Kdyby vás něco napadlo, co by se mohlo vylepšit, tak mi to napište nebo zavolejte.

Přeji pěkný únor

Jirka Hloušek