Výkony v roce 2022

Vážení kolegové a kamarádi,

nastal čas, kdys odesíláme naše výkony do žebříčku. Informaci o tom, jak si stojíme jsem přednesl na naší výroční členské schůzi. Tady to ale zrekapituluji ječtě jednou, aby to bylo černé na bílém.

V době kdy toto píš,i již naše výkony trenéři jednotlivých kategorií ode mne mají.

Nejprve volné modely.

Celkem 15 našich členů odlétalo alespoň jednu soutěž. Do žebříčku zapíšeme 6 našich členů, kteří v letošním roce odlétali nejmémně 3 soutěže. Tabulku si prosím kliknutím zvětšíte.

V kategorii F1N trénér Lukáš Vosecký si zapíše mne, tedy Jiřího Hlouška seniora a pak Jiřího Hlouška juniora. Naše výkony jsou v tabulce níže. Je tam jasný trend, Jirka junior již má výkony v mnoha závodech lepší než já. Opět tabulku si pro zvetšení rozklikněte.

Kamil vydra létal pylony, tedy F3E a již s předstihem můžeme říci, že je na 4. místě. Ještě to ale oficiálně nemáme.

Pojďme se podívat na letošní RC modely. V kategorii F3L neboli Resek nás reprezentovali Gejza Mate a celý Bačina RES Team, tedy Radek Bačina, Maruška Bačinová a Štěpán Bačina.

Gejza Mate je v seniorech 31.

Pak se letos začaly létat tzv. E-RESy, ty jsou poháněny elektromotorem a mají omezení výškoměrem. Takže něco jako F5J, ale bodování méně složité

a ještě Gejza v seniorech. Opět prosím pro zvětšení rozkliknout.

Doufám, že v roce 2023 se naše výkony zase o něco zlepší. Druhá věc je zapojení členů do soutěží. Musíme podchytit ty nejmladší a přesvědčit jejich rodiče, aby nejezdili v neděli k babičce, ale na závody. To je úkol nás s Pavlem. Upřímně, zatím ale vítězí ta zatracená babička.

Mějte se krásně

Jirka Hloušek