Březnový úvodník

Vážení kolegové a modeláři,

je březen a sezona se pomalu rozbíhá. Počasí je zatím více méně bláznivé, občas přichází nárazový vítr a někdy dokonce i uragán. Soutěží venku moc nebylo, ale březen bývá nabitý. My začínáme 22.3 s dalším ročníkem Žehrovského házedla.  Již 14.3. je Terezínská liga, což je dvoudenní klání, které pořádá LMK Terezín, jmenovitě Pepík Kubeš.

28.3. je pak krajský přebor, který pořádá LMK Kladno. I když finále přeboru je pak na podzim na Moravě, přijeďte, aby tam Míla Modr nebyl sám, ale abychom soutěž obsadili a pěkně si zalétali. Pokud se někdo finále nechce zúčastnit, nemusí postupovat.

Náš klub je majitelem bankovního účtu. Založili jsme jej na konci února a můžeme jej tedy využívat na platby, například pro roční příspěvky a k jiným dalším účelům.

Číslo účtu je: 2101777387/2010

Současně, jsme připravili „Darovací smlouvu“ v případě, že by někdo měl zájem podpořit klub nejen svou účastí na soutěžích a dalších akcích. Díky této smlouvě je možné „ukrojit z daní“ alespoň malou část.

Smlouvu vyplníte a pošlete na klub. My ji podepíšeme a jedno paré pak vrátíme zpět. Pak se již řídíte instrukcemi ve smlouvě. Vše je naprosto dobrovolné.

Dorazily stavebnice A3, takže je možné si do kroužku odebrat příslušný počet kusů. Zavolejte mi a domluvíme si předání.

Mám několik stavebnic Wrona, ti kdo máte rezervaci, ozvěte se. Další jsem již objednal, doufám, že je Mariusz přiveze do Děčína.

V mezičase jsme se snažili zajistit další hodinu v BIOSce, ale tentokrát je zcela zaplněná ligovými zápasy floorbalistů, a na nás zde není místo. Nevadí, můžeme jít do haly v Doksích, anebo počkat. Další termíny by mohly být v dubnu.

Sledujeme nyní vývoj ohledně Corona viru. Pokud by došlo k nějakým ráznějším opatřením, mohlo by to mít dopad i na naší činnost. Například přerušení modelářských kroužků, rušení či překládání soutěží, především těch halových. Tak uvidíme, co březen přinese.

Nezbývá než popřát hodně úspěchů na akcích, užijte si to, stavte a létejte.

Uvidíme se na letišti!

Jirka Hloušek