Doplnění Badatelny

Protože jsem byl tento měsíc velmi pilný, upravil jsem některé záznamy v naší Badatelně.

Nejprve jsem doplnil nedávno identifikovanou fotku MISS-A. Fotku mám již dlouho, ale netušil jsem, že je to MISS-A. Náhodně jsem se díval do Informačních listů a teprve po prohlídce fotografií jsem jí identifikoval.

Provedl jsem doplnění Luňáka. Informace jsem doplnil o nové poznatky, plánky a odkazem na článek, který pojednává o Luňáku. Doplnil jsme jeětě plány, které je možné stáhnout.

Dalším modelem, tedy ruku v ruce s Luňákem jsem doplnil i model Žehrovice2. Tedy informace o tom, že první verze byl upravený Luňák a také odkaz na článek, který jsem napsal. Je zde k dispozici plán ke stažení, který nakreslil Radoslav Čížek v devadesátých létech.

Upravil jsem model 531-A, kde jsem odebral pojednání o Experimentální A2 ale přidal odkaz na článek.

Další modely jsou již z kategorie Retro, tedy RC.

Nejprve jsem upravil model MINX. Doplnil fotky a odkazem na druhý díl „Krátkých nosů“. Také jsme přidal plán ke stažení.

Posledním a zároveň novým model, který jsem přidal do Badatelny je Experimentální A2 Stork. Tedy fotky, plány a odkaz na články, které jsme nedávno publikoval.

Rozhodl jsem se, že naskenované plány, budu postupně doplňovat do Badatelny k jednotlivým modelům. Mám naskenováno asi 90 plánů a nějaké trojpohledy. Fotky ještě také nějaké mám, takže je budu postupně doplňovat tam kde již mám identifikované modely. To samé v případě, že se podaří dohledat nějaké informace o dalších modelech. Mám tady bednu, kterou jsem ještě neprobádal. Je zde spousty plánků volných modelů. Myslím, že je na tom určitě více jak rok práce, ne-li déle.

Jiří Hloušek