Odložená kladenská soutěž – výsledky

Společně s naší soutěží, tedy 1. kolem žehrovského házedla se konala odložená kladenská soutěž. Tato soutěž měla původně termín na konci února. Jenže počasí bylo takové, že kladenští byli nuceni soutěž přeložit.

V neděli 26.3.2023 nebylo počasí zrovna ideální ale nakonec jsme se dohodli, že obě soutěže uspořádáme a odkládat nic nebudem. Kdo chtěl, mohl odlétat soutěže obě. I tak se nakonec stalo.

Do kategorie P30 se nikdo nepřihlásil, upřímně buď by chodil marně hledat model až do lesa na Výhybku nebo by o model přišel rovnou na startu. A tak se létala jen vystřelovadla a házedla.

Osobně se mi příliš na žehrovské soutěži nedařilo. Zlomil jsem ucho na zalétaném stroji, zbytek modelů, které jsem zalétal týden předtím ve větru přliš nelétal. V kladenské soutěži jsem to alespoň mírně kompenzoval. Jirka junior byl po nemoci a tak odlétal pouze Žehrovské házedlo. Dál nepokračoval. Kamil Vydra lépe zalétal také žehrovskou soutěž. Max Vydra létal se střídavými úspěchy. Naopak Štěpán Bačina zalétal tuším nejlepší čas své kariéry. Lukáš Dokoupil se snažil co nejlépe odlétat obě soutěže. Ostatní kluci z kroužku zalétali svůj standard.

Výsledky ke stažení zde:

Ještě rajská galerie Honzy Vrby

Jirka Hloušek