Výsledky Memoriálu Radoslava Čížka

Vážení, Memoriál Radoslava Čížka jsme odlétali v neděli 14.5.2023 na Letišti Raná u Loun. Počasí bylo lepší než ve zbývajících květnových dnech. Trápila nás turbulence od kopce, silnější vítr a zamotané šňůry, protože závodníci startují i když nemají pomocníka, nebo je pomocník příliš laxní nebo tomu pomáha věkový průměr našich modelářů a i když se snaží, už to není tak rychlé, jak by mělo.

Osobně si myslím že právě rozmotáváním vlasců jsme ztratili příliš mnoho času v dobrém počasí. Mě osobně se příliš nedařilo, ale ostatní členové zabodovali. Také jsem dostal spousty dobře míněných rad, jak to s těmi gumicuky dělat. Jenže všechno je to o disciplíně. Upřímně, musel bych se rozkrájet aby byli všichni spokojení a nebo příště nechat soutěž organizovat někoho dalšího. Jak vidíte, nejsem z toho dvakrát nadšený a budu hodně rozmýšlet, co s tím vším dál.

Jirka Hloušek junior byl v A2 druhý, Roman Fousek v ARC třetí. Putovní pohár za 1. místo v ARC získal po velmi dobrém závodě Vláďa Kostečka. Gratuluji všem ještě jednou.

Na reportáž, kterou napsal Jirka Hruška se můžete podívat na níže uvedeném odkazu.

Jirka Hloušek

Foto Jirka Hloušek