Svazové žebříčky

Již jsem avizoval, že jsme poslali informace o našich výkonech svazovým trenérům. Bylo to v prosinci minulého roku. Nyní na stránkách KLEMu jsou zveřejněny oficiální výsledky.

Začnu kategorií pro náš klub zcela novou. Jsou to pylony kategorie F3E. Za nás loni létal Kamil Vydra a dopadl následovně:

Je celkově na 6. místě. To není špatné, a tak mu gratulujeme.

Tak a nyní k našim tradičním kategoriím. Začnu házedly. Máme v házedlech čtyři želízka v ohni. Tedy jen tři, já jsme do počtu.

V kategorii mladších žáků měl výkony jen Štěpán Bačina. Skončil na třetím místě.

V kategorii starších žáků měl tři výkony jen Jirka Hloušek junior. Podzimní výborné výkony jej vynesly na první místo.

V juniorech se na prvním místě umístil Radek Bačina. To je také skvělé.

V seniorských házedlech stejně jako loni jsem byl jen já a celkově jsem obsadil 12. příčku. Takže žádný zázrak.

Teď se podíváme do haly, na házedla kategorie F1N. V této kategorii jsme loni létali tři, Honza Hruška, který se v Děčíně na MČR umístil na prvním místě, Jirka Hloušek, který byl na MČR druhý, hned za Honzou a moje maličkost Jirka Hloušek senior. Jenže já neměl loni tři soutěže díky chřipce či angíně. Do žebříčku jsme ale se třemi výkony zapsali jen Jirku juniora a byl první v žácích.

Tak a máme tady poslední kategorii, kam jsme někoho mohli zapsat. Jsou to Hivry neboli F1G. Zde byl v juniorech Radek Bačina první. Výkon nesnižuje ani to, že byl v žebříčku sám. Spousta klubů do něj nemohla zapsat nikoho.

Když to shrnu, loňský rok byl na soutěžení ještě problematičtější než ten předchozí. Máme 4 první místa v žebříčcích díky našim juniorům. Také díky nim máme jedno 1. místo a jedno 2. z MČR. Letos pořádáme MČR společně s Modelářským klubem Černošice. Tak doufám, že se nám podaří alespoň trochu uspět.

Ještě pro děcka připomínám, LMK Kladno v březnu pořádá kvalifikaci pro MČR mládeže, bylo by dobré se zúčastnit. Bude to letos na Panenském Týnci. Tak snad vyjde počasí.

Letu zdar!

Jirka Hloušek